o_obozie

 

 

 

Skate Camp to obóz deskorolkowy skierowany do dzieci i młodzieży, gdzie młodzi adepci deskorolki mogą podnieść swoje umiejętności. Od 2011 roku „zarażamy” uczestników deskorolką, pokazując tym samym piękno posiadania pasji.

Kładziemy nacisk na jazdę na deskorolce, ale posiadamy również multum innych atrakcji takich jak skimboarding, paintball, trampolina i wiele wiele innych.

 

 

 

 

Zajęcia podzielone są na 3 grupy zaawansowania :

początkujący,
średnio- zaawansowany,
zaawansowany
.

Każdy z tych poziomów posiada specjalny program, stworzony specjalnie pod uczestników. Dzięki temu, młodzież jest w stanie szybko i efektywnie podnieść swoje umiejętności.

Co nasz wyróżnia?  Indywidualne podejście do każdego podopiecznego, zajęcia prowadzimy w małych grupach, dzięki czemu wytwarza się pozytywny rodzinny klimat między instruktorem a uczestnikami. Instruktorzy są wyszkolonymi opiekunami obozowymi, spędzają z podopiecznymi praktycznie cały czas na obozie rodzi się pozytywna więź między obozowiczami a całą kadrą.

A by zwiększyć indywidualne podejście minimalizujemy takie grupy do 10 osób na jednego instruktora, a więc jest to bardzo komfortowa sytuacja dla uczestników obozu Skate Camp .

Dzięki temu każdy  Skate Camp to niezapomniana przygoda…

jpg_obozie

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress